KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13751004

nr 1375 1004

Luigi Crosio (1835-1915). Romantisk scen. Signerad. Olja på duk, 76x52 cm

Kondition: skador, färgbortfall, smärre tryckmärken

Utrop:

20.000 kr

Såld:

24.000 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:11:22

  • Klassiska
  • 25 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska